1. Ana Sayfa
  2. Diziler
  3. Yeniden Çekilen 10 Yabancı Dizi

Yeniden Çekilen 10 Yabancı Dizi

Zamanında popüler olmuş ve ilerleyen yıllarda yeniden çekilen 10 yabancı dizi.

Yeniden Çekilen 10 Yabancı Dizi

Merhaba dizi tutkunları… Sizlere bu yazımızda zamanında popüler olan ve şimdi yeniden çekilen 10 yabancı dizi listesi yapacağız.

Yayınladığı zamanlarda oldukça tutan, büyük hayran kitleleri kazanan bazı diziler vardır. İşte bu diziler yeni kadroyla tekrar çekilmeye ve yayımlanmaya başladı.

Dizi ve sinema sektöründe hep rastlanan şeydir, senaryolar tıkanınca ve yeni bir şey üretilemeyince ya farklı bir diziden uyarlama yapılır yada eski zamanlarda yayınlanmış ve oldukça ilgi gören dizilerin yeniden çekilmesi sağlanır. Yeniden çevrim diziler tutarmı tutmazmı tabii bunu zaman gösterir ancak şu kesinki eskinin tadını almak oldukça zor olur.

Yeniden Çekilen 10 Yabancı Dizi

Şimdi yeni kadroyla tekrar çekilen eski dizilere bir göz atalım.

Hawaii Five-O

Yeniden Çekilen 10 Yabancı Dizi

Yeniden çekilen 10 yabancı dizi listemizdeki tanıtacağımız ilk dizi olan Hawaii Five-O dizisi ilk olarak CBS kanalında 1968-1980 yılları arasında 12 sezon yayınlanmış olup şu an dizi  9.sezonda bulunmaktadır.

Hawaii Five 0, Hawaii’de geçen klasik bir polisiye dizisi. Babasının katilinin peşine düşen Steve Mcgarret’in Hawaii’de kendi polis departmanını oluşturmasını ve Hawaii’de işlenen cinayetleri soruşturmasını konu alıyor, aynı zamanda Steve McGarrett’in babasının katili araştırması da dizide işlenen diğer bir konu.

Dizinin kadrosunda ise Lost‘tan tanıdığımız Daniel Dae Kim (Jin Kwon) var. Ayrıca 1 sezon yayınlanan Moonlight dizinin yakışıklı vampirini canlandıran Alex O’Loughlin,Scott Caan ve Grace Park’da dizinin kadrosuna dahil.

Yorum Yap

Yorum Yap