1. Ana Sayfa
  2. Diziler
  3. Vurgun Dizisi Oyuncuları

Vurgun Dizisi Oyuncuları

Vurgun Dizisi Oyuncuları

Çarşamba akşamları Show TV’de yayınlanan Çarpışma dizisi konusu ile Vurgun Dizisi Oyuncuları, Vurgun dizisi karakterlerine yer vereceğiz.

Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay’ın başrollerde oynadığı ve Gold Film’in yapımını üstlendiği Vurgun dizisinde yönetmen koltuğunda Altan Dönmez yer alıyor.

’Vurgun” dizisi, 10 yıl sonra komadan uyanan Kemal’in eşi ve Reyhan’ın hikayesini anlatıyor.

Vurgun Dizisi Konusu

Aşık olduğu karısı Reyhan ve oğluyla beraber çok mutlu bir hayat yaşayan Kemal Vardar, oğlunun ikinci yaş gününü kutladıkları gece aklına takılan bir iş için uyanır ve sahip olduğu fabrikaya gider. Ancak o andan itibaren onun ve etrafındaki herkesin hayatı geri dönülmeksizin değişecektir. Kemal şirkette çıkan bir yangın sonucu büyük bir kaza geçirir.

Başına gelen korkunç kaza onu komaya hapsederken karısı ve etrafındaki herkesi derin bir yasa boğar. Doktorlar Kemal’in tıbben öldüğünden emindirler. Kemal kazasının ardındaki büyük sır perdesiyle beraber derin bir uykuya dalar. Kemal yıllarını komada geçirirken, karısı Reyhan, ortağı Vedat, kardeşi Turan ve yakınları yaşamaya devam etmek zorundadır.

Kemal’e komada kaldığı süre boyunca Asya hemşire çiçek gibi bakmıştır. Öyle ki hastanede çalışan herkes onun bu ilgisinin altındaki gerçeği merak etmektedir.

Bir gün Asya hemşire Kemal Vardar’ın durumunda bir farklılık hisseder ve sonunda Kemal komaya girdikten 10 yıl sonra büyük bir mucizeyle uyanır. Ancak Kemal’in öldüğü ve etrafındakilerin yaşadığı bu 10 yılın sonunda onu hayalindeki gibi bir kavuşma beklememektedir. Kemal’in her şeyden habersiz uyuduğu onca yılda kim bilir sırtına kaç bıçak saplanmıştır…

Vurgun dizisi sadece etkileyici senaryosu ile değil yüksek bütçesi ile de uzun zaman konuşulacak bir dizi olacak. Erkan Petekkaya’nın yeni dizi Vurgun için bölüm başı 150.000 TL gibi çok yüksek bir rakama sözleşme imzaladığı konuluşuluyor.

Vurgun’da kimler oyunuyor bakalım.

Vurgun Dizisi Oyuncuları

Başrollerini Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay’ın paylaştığı Vurgun dizisinin kadrosunda Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan gibi usta isimler de yer alıyor.

Erkan Petekkaya (Kemal)

Deniz Çakır (Reyhan)

Emre Kınay (Vedat)

Begüm Birgören (Asya)

Cemal Toktaş (Turan)

İnanç Konukçu (Kayhan)

Aliye Uzunatağan (Nezahat)

Altan Erkekli (Erdoğan)  

Filiz Ahmet (Mihri)

Gold Film’in öncülüğünde yürütülen Vurgun dizisi, her Çarşamba günü yepyeni bölümleriyle Fox Tv ekranlarında olmaya devam ediyor!

Yorum Yap

Yorum Yap