1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. Son 25 Yılın En İyi 25 Filmi!

Son 25 Yılın En İyi 25 Filmi!

Efsane filmlerin yer aldığı IMDB puanına göre son 25 yılın en iyi 25 filmi listemize son yılların en iyi filmlerini bulacaksınız.

en iyi filmler ımdb

Efsane filmlerin yer aldığı IMDB puanına göre son 25 yılın en iyi 25 filmi listemize son yılların en iyi filmlerini bulacaksınız.

Film izleyeceksiniz ama henüz izlemek için güzel bir film bulamadınız mı? Bu makalemizde sizlere IMDB puanına göre son 25 yılın en iyi 25 filmini sunacağız.

Son 25 Yılın En İyi 25 Filmi

Bu en iyi filmleri hala izlemediyseniz kaçırmamanızı öneriyorum.

The Shawshank Redemption  | Esaretin Bedeli

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 9.3

Yapım Yılı : 1994

Oyuncular: Tim Robbins , Morgan Freeman , Bob Gunton , William Sadler , Clancy Brown

Son 25 yılın en iyi 25 filmi listemizdeki 1 numaralı film, Bir Stephen King uyarlaması olan Esaretin Dedeli. Filmde Morgan Freeman ve Tim Robbins başrolde. Film, 1995’te, aralarında en iyi film adaylığı da olmak üzere tam 7 dalda Oscar’a aday gösterildi.

Andy genç ve başarılı bir bankerdir. Karısı ve karısının sevgilisini öldürmek suçundan ömür boyu hapis cezası alır. Shawshank Hapishanesi’nde her türlü kötü muameleyi yaşamaktadır. Fakat Andy hayata karşı iyimser bakışını kaybetmemektedir. Bu durum çevresindeki diğer mahkumların dikkatini çeker. Diğer mahkumlara parmaklıklar ardında bile özgür bir yaşam olabileceğini öğretir. Hapishanede yaptığı işler ve yardımlar sebebiyle bir çok kişi tarafından sevilen Andy’nin çalışmalarında en büyük yardımcısı arkadaşı Red’dir.

Dark Nigth | Kara Şövalye

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 9.0

Yapım Yılı : 2008

Oyuncular: Christian Bale, Heath Ledger, Aaron Eckhart

En iyi filmler listemizde bulunan ‘Kara Şövalye’ de, Yarasa Adam suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Yarasa Adam, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar.

Schindler’s List | Schindler’in Listesi

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.9

Yapım: 1993

Oyuncular: Liam Neeson , Ben Kingsley , Ralph Fiennes , Caroline Goodall

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan film, Oskar Schindler adlı bir Alman işadamının 2. Dünya Savaşı sırasında Polonya’da kurduğu fabrikada Yahudi işçileri çalıştırmaya başlaması ve bu sayede 1100 Yahudi’nin hayatını kurtarmasını konu alıyor. Steven Spielberg’in en önemli yapıtları arasında sayılan ve ünlü yönetmene Oscar kazandıran film, 1994 yılında 12 dalda Oscar’a aday olmuş ve 7 dalda kazanmıştı. Filmin kazandığı Oscar’lar : En İyi Film, Yönetim, Kurgu, Sanat Yönetimi, Görüntü, Özgün Müzik ve Senaryo Uyarlaması.

The Lord of the Rings: The Return of the King | Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı : 8.9

Yapım: 2003

Oyuncular: Elijah Wood , Ian McKellen , Viggo Mortensen , Sean Astin , Liv Tyler , Orlando Bloom

Kıyamet günü ortamını yaşayan Orta Dünya’da, Yüzük Savaşı’nın son ve en büyük mücadelesine hoşgeldiniz. Bir yanda güvenilmez Gollum’un rehberlik ettiği yüzük taşıyıcısı Frodo ve yoldaşı Sam, Mordor’a ulaşıp Tek Yüzük’ü yokedebilecekleri tek yere götürmeye çalışıyorlar.

Diğer yanda Rohan Atlıları ve Ent’lerle güç birliği yaparak Saruman’ı alt etmiş olan Gandalf, Aragorn ve diğer dostlarımız Karanlıklar Efendisi’nin tehtidi altındaki Gondor’a varıp savunmak zorundalar. Gondor’un savunması, hiç kuşkusuz Miğfer Dibi Muharebesi’nden daha kolay olmayacak. Zira Sauron’un orduları çoktan harekete geçmiş durumda. Eğer bunu başarabilirlerse Gondor’u, Isuldur’un kanından gerçek bir Kral ve Kral’ı da daha öncekilerden çok daha çetin savaşların beklediği aşikar.

Pulp Fiction | Ucuz Roman

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.9

Yapım: 1994

Oyuncular: John Travolta , Samuel L. Jackson , Uma Thurman , Bruce Willis

Gangsterler camiasına içerden, unutulmaz bir bakış. Quentin Tarantino’yu her ne kadar önceki filmi Rezervuar Köpekleri ile çok övgü aldıysa da, kitlelere asıl tanıtan film. Ödül avcısı Butch Coolidge şeytanla yaptığı bir anlaşmada ödemeyi durdurmaya karar verir. Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirine aşık bir çift küçük soyguncudur. Öteyandan, iki kaşarlanmış gangster, Vincent Vega ve Jules, günlük işlerinden biri olarak, patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahetekar genci vurmaya giderler. Vincent patronun güzel ve genç karısına bebek bakıcılığı yapmakla da görevlendirilirken ortağı suç yaşamına son vermeye karar verir. Cesur bir boksör ise para karşılığı hile yapmayı reddederek şehirden kaçar. Kader bu aykırı tipleri muhteşem bir şekilde bir araya getirecek, yollarını kesiştirecektir.

Fight Club | Dövüş Kulübü

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı 8.8

Yapım Yılı : 1999

Oyuncular :Brad Pitt, Edward Norton, Meat Loaf

Dövüş Kulübü, (orijinal adı Fight Club), Chuck Palahniuk tarafından yazılmış olan aynı isimli roman üzerinden çekilmiş, izlediğiniz zaman etkisinden kolay çıkamayacağınız , dünya üzerinde ki sistem üzerine eleştirel bir bakış açısına sahip mükemmel bir film.

Jack (Edward Norton) hayatın monotonluğuna kapılmış bir sigorta memurudur. Uzun bir süredir de “Uykusuzluk Hastalığından” şikayetçidir. Kendisini rahat hissedebilmek ve psikolojik sorunlarından kurtulmak için grup terapilerine katılır. Bu terapiler sırasında Marla(Helena Bonham Carter) ile tanışır ve bir süre sonra da hayatını değiştirecek olan Tyler Durden(Brad Pitt) ile… Durden , Jack’in ulaşmak istediği tüm hedeflere ulaşmış bir adamdır ve Jack’i Dövüş Kulübü ile tanıştıracaktır.

Kafası karışık genç bir erkeği konu alan bu kült yapım, bizlere iki karşıt kişiliği göstermişti. Sonu büyük bir sürprizle biten filmi hala izlemeyenler kaldıysa, fazla beklememelerini öneriyorum.

Bu filme daha önce çoklu kişilik bozukluğu konulu filmler listemizde yer vermiştik.

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring | Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı8.8

Yapım Yılı : 2001

Oyuncular :Elijah Wood, Ian McKellen, Orlando Bloom

Bir grup kahramanın dünyalarını şeytani güçler birliğinden kurtarma mücadeleleri…

Hobbit’ler, cüceler ve halk, şeytani güçle savaşmak için bir araya geliyorlar.

Forrest Gump

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı : 8,8

Yapım Yılı : 1994

OyuncularTom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise

Düşük I.Q. sahibi Forrest Gump Jenny ile tanışır ve aşık olur. Gump tamamen tesadüf olarak Vietnam savaşına ve Amerikan yakın tarihinin önemli olaylarına şahitlik eder ve hatta rol alır. Ancak bilmeden yaptıklarının ne kadar önemli sonuçları olduğundan da haberi yoktur.

Inception | Başlangıç

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.8

Yapım Yılı : 2010

Oyuncular: Leonardo DiCaprio , Joseph Gordon-Levitt , Ellen Page , Tom Hardy

Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmak olan Dom Cobb çok yetenekli bir hırsızdır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.

The Lord of the Rings: The Two Towers | Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.7

Yapım Yılı : 2002

Oyuncular: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen

İki kule, Emyn Muil tepelerinde başlar. Yollarını kaybetmiş Hobbitler Frodo ve Sam, esrarengiz Gollum’un kendilerini takip ettiğini farkederler ve onu kıskıvrak yakalarlar. Bir zamanlar bir Hobbit olan ve beş yüz yıl sahip olduğu Yüzük tarafından bozulup bir yaratığa dönüştürülen Gollum, kendisini serbest bırakmaları karşılığında, Hobbitleri Mordor’un Kara Kapıları’na götürmeye söz verir. Sam, bu yeni yol arkadaşına güvenmemektedir. Frodo ise bir zamanlar kendisi gibi bu yüzüğü taşıyan Gollum’a acımaktadır. Frodo başka şansı kalmadığı için Gollum’u izler.

Matrix

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.6

Yapım Yılı : 1999

Oyuncular: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss

Bir bilgisayar programcısı olan Thomas Anderson aynı zamanda Neo nickname’li çok usta bir “hacker” dır. Ancak siyah takım elbiseli ve gözlüklü adamların yakın takibindedir. Bu takibin nedenini ise karşılaşacağı Morpheus’dan öğrenecektir. Neo, birden kendini Morpheus’un anlattıklarına güvenmek zorunda kaldığı büyük bir komplonun içinde bulacaktır. İçinde yaşadığımızı sandığımız bu dünya tamamiyle aldatıcıdır. Tüm insanlık aslında uzaydan gelen yaratıkların köleleridir. Neo, Trinity ve Morpheus’un da yardımıyla kendilerini bu düzeni yıkmaya adayan bir grubun içine katılır.

Cidade de Deus |  Tanrıkent

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 7.6

Yapım: 2002

Oyuncular: Alexandre Rodrigues , Leandro Firmino , Phellipe Haagensen , Douglas Silva

1960’larda inşa edilmiş ve 80’lerin başında Rio De Janeiro’nun en tehlikeli mahallelerinden birine dönüşmüş, sosyal konutlardan oluşan “Tanrıkent”te organize suçun destansı tarihi. Film 60’larda iki kenar mahalle çocuğunun seçtiği iki ayrı yolu takip eder.Fotoğrafçı olma hayalleri kurar ama fotoğraf makinesi alacak parası yoktur. Öte yandan, Küçük Ze çocukluğundan beri tam bir suçlu özellikleri taşır; acımasız, akıllı ve hırslıdır. Küçük yaşta planladığı bir genelev soygunu sırasında öldürmenin tadını alır, gün geçtikçe bu konudaki iştahı giderek artar. 70’lerde Ze, sakin ve becerikli Bee’nin desteğiyle, favela’nın (mahallenin) uyuşturucu ticareti üzerindeki kontrolünü sağlamlaştırır. 80’lerin başlarında “Tanrıkent”i çetelerarası savaş sarar ve amansız genç suçlulardan oluşan yeni bir kuşak çıkıp “eskilerin” yerini almaya çalışırken, artık bir fotoğraf makinesine sahip olan Rocket, onu bu bitmek tükenmek bilmez katliam döngüsünü belgelemede kullanır…

Bu filme En İyi Bağımsız Filmler yazımızda da yer vermiştik.

Seven | Yedi

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.6

Yapım Yılı : 1995

Oyuncular: Morgan Freeman, Brad Pitt, Kevin Spacey

Yedi, seri cinayetler işleyen bir katilin peşine düşen iki polis dedektifinin hikayesini anlatıyor. Bir seri katil 7 ölümcül günahı işleyenleri kendi yöntemleriyle öldürmektedir. Yedi Ölümcül Günah, Hıristiyanlık inançlarına göre Kibir, Açgözlülük, Şehvet Düşkünlüğü,Kıskançlık, Oburluk,Yıkıcılık ve Tembellik’tir.

La vita è bella | Hayat Güzeldir

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.6

Yapım: 1997

Oyuncular: Roberto Benigni , Nicoletta Braschi , Giorgio Cantarini , Giustino Durano , Amerigo Fontani

1930’ların İtalya’sında geçen filmde hayat dolu bir Yahudi muhasebeci olan Guido Orefice (Roberto Benigni), güzeller güzeli öğretmen Dora’ya (Nicoletta Braschi) vurulur ve tüm engellere rağmen evlenirler. Ardından bir de çocuk sahibi olan çiftin hayatlarındaki tüm pürüzler ortadan kalktığında İkinci Dünya Savaşı patlak verir ve Almanlar İtalya’yı esir alır. Yahudi oldukları için toplama kampına götürüldüklerinde Guido, oğlu Giosué’ye (Giorgio Cantarini) esir kampının ve savaşın bir oyun olarak söyleyecek; oğlu, oyunu başarıyla tamamlarsa ödül olarak çok istediği bir oyuncak tankı hediye edecektir.

The Usual Suspects | Olağan Şüpheliler

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.6

Yapım Yılı : 1995

Oyuncular : Kevin Spacey, Gabriel Byrne, Chazz Palminteri

San Pedro’da bir geminin güvertesinde ‘Keyser (Kayzer) Söze’ olarak tanınan bir adam ile Keaton adlı yaralı biri arasında kısa bir diyalog yaşanır. Keyser, Keaton’ı vurur ve gemi yanar.

FBI ajanı Jack Baer ve gümrük ajanı Dave Kujan, gemide neler olduğunu araştırmak üzere San Pedro’ya gelirler. Sağ kalan iki kişiden biri, Roger ‘Verbal’ Kint ve diğeri hastanelik olmuş bir Macar suçludur. Macar, neredeyse efsanevi bir üne sahip olan Türk mafya lideri Keyser Söze’nin de limanda olduğunu ve onun birçok kişiyi öldürdüğünü iddia eder.

Sen to Chihiro no kamikakushi | Ruhların Kaçışı

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.5

Yapım Yılı : 2001

Oyuncular :Daveigh Chase, Suzanne Pleshette, Miyu Irino

Küçük Chihiro ailesinin başka bir şehre taşınmasından dolayı mutsuzdur. Arkadaşlarından ve okulundan ayrılmıştır. Üstelik ilk çiçek buketi onun veda hediyesidir. Babası arabayı kullanırken söylenerek oturur koltuğunda. Aldığı veda hediyesini öyle bir hırpalamıştır ki onlarda ölmek üzeredir. Derken yol ikiye ayrılır ve babası yanlış olanı seçer.

Saving Private Ryan | Er Ryan’ı Kurtarmak

en iyi filmler ımdbIMDB : 8.6

Yapım Yılı : 1998

Oyuncular : Tom Hanks, Matt Damon, Tom Sizemore

Dört çocuk annesi bir annenin İkinci Dünya Savaşı’nda kaybettiği üç oğlunun ardından fazlasıyla yaralanmıştır. Şimdi tek dileği hayatta kalan tek oğlunun savaştan sağ salim dönmesidir.Başkan tarafından verilen bir emirle James Ryan’ın ne pahasına olursa olsun bu savaştan sağ çıkması sağlanacaktır. Normandiya çıkarmasının yapıldığı gün, sekiz kişilik bir asker birliği farklı bir göreve, Ryan’ı kurtarma görevine atanır. Ancak yüzbaşı John Miller tarafından yönetilen bu birim, can pazarının yaşandığı bu zorlu ortamda hakikatli bir yaşam mücadelesine atılacak; tek bir adamı kurtarmak için sekiz kişinin hayatının tehlikeye atılmasının meşruluğunu sorgulayacaktır.

Leon |  Sevginin Gücü

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı : 8.5

Yapım Yılı : 1994

Oyuncular : Jean Reno, Gary Oldman, Natalie Portman

  Leon, New York şehrinde yaşayan profesyonel bir katildir. Leon’un oturduğu binada, ailesiyle birlikte Mathilda adından 12 yaşında küçük üvey bir kız da oturmaktadır.Bir gün Mathilda’nın babasının başı, bir uyuşturucu meselesinden ötürü belaya girer ve başında aynı zamanda bir polis olan Stansfield’ın bulunduğu bir ekip intikam almak için evlerine gelir.Mathilda bu olayda tüm ailesini kaybeder ve canını kurtarmak için Leon’a sığınır. Mathilda, Leon’un mesleğini öğrendikten sonra ondan küçük kardeşi için intikam almasını ister Leon, ilk başta Mathilda’nın bu isteğine yanaşmaz; ancak Mathilda Leon’un kalbini kazanmayı ve onu ikna etmeyi başarır. Zamanla her ikisi de birbirlerinin hayatında önemli bir yer doldurduklarını anlarlar ve yaş farkı büyük olan bu iki insan arasındaki aşk ortaya çıkar.Bundan sonra Leon kendini, Mathilda’yı, babasını da öldüren çeteden korumaya adar.

Interstellar | Yıldızlararası

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı :8.6

Yapım Yılı : 2014

Oyuncular: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain

Yıldızlararası / Interstellar filmi, Kip S. Thorne’nun evrende ‘Solucan Delikleri’nin gerçekten var olduğu ve bu sayede zamanda yolculuğun mümkün olabileceği teorisinden ilham alınarak yaratılmıştır.

Nolan’ın uzay-zaman kavramını bilimsel bir açıdan irdeleyen filmi, dünyanın artık insanların yaşamı için elverişli olmadığı bir dönemde küçük ve gizli bir örgüt olarak faaliyetlerini sürdüren NASA’nın, uzayda keşfettiği solucan deliğinin ardındaki yeni galakside yaşam arayışına çıktığı yıldızlararası yolculuğu konu ediniyor.

The Green Mile  |  Yeşil Yol

en iyi filmler ımdbIMDB Puanı : 8.5

Yapım Yılı : 1999

Oyuncular : Tom Hanks, Michael Clarke Duncan, David Morse

Paul Edgecomb’un hapishanedeki görevi, idama mahkum edilen mahkumları son yolculuklarına uğurlamaktır. Çalıştığı yıllar içerisinde yüzlerce mahkumu idam etmiştir. Bir gün John Coffey isimli korkutucu görünümlü bir adamla tanışır. Ancak Coffey’in bu ürkütücü görünümünün altında oldukça saf bir ruh yatmaktadır.

American History X | Geçmişin Gölgesinde Puanı

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı : 8.5

Yapım Yılı : 1998

Oyuncular : Edward Norton, Edward Furlong, Beverly D’Angelo

Çok zeki bir öğrenci olan Derek, babası zenci bir uyuşturucu satıcısı tarafından öldürüldükten sonra, neo-Nazi olma yolunda büyük adımlar atmıştır. Babası Derek’te, zenciler hakkındaki düşüncelerinden dolayı etkiler bırakmıştır. Derek bir süre sonra Venice Beach neo-Nazi çetesinin liderinin sağ kolu olmuştur. ‘The Disciples of Christ’ yani İsa’nın Hizmetkarları, aynı bölgelerde yaşayan azınlıklardan ve beyaz olmayanlara karşı koruma sağlamak amacıyla, genç beyazlara yardım eli uzatmıştır. Çetenin lideri Cameron Alexander, bir Nazi sempatizanıdır.

The Intouchables | Can Dostum

en iyi filmler ımdbIMDB Puanı 8.6

Yapım Yılı : 2011

Oyuncular: François Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny

Yamaç paraşütü kazasından sonra sakatlanan zengin bir aristokrat olan Philippe evde kendisine yardımcı olması için banliyöde yaşayan Driss’i işe alır. Driss ise yeni hapisten çıkmıştır ve bu iş için hiç de uygun değildir. Ama bu iki adam bir şekilde birbirlerine benzemektedir. Tamamen farklı dünyalara ait olmalarına ve her konuda farklı zevklere sahip olmalarına rağmen, hem olağan dışı hem de bir o kadar güçlü bir dostluk kurarlar…

The Pianist | Piyanist

en iyi filmler ımdbIMDB Puanı: 8.5

Yapım Yılı: 2002

Oyuncular: Adrien Brody , Thomas Kretschmann , Frank Finlay , Maureen Lipman , Emilia Fox

Wladyslaw Szpilman, Polonyalı başarılı bir piyanisttir. İkinci Dünya Savaşı’nda Almanların Polonya’yı işgal etmesiyle hayatı kâbusa döner. Musevi olduğu halde şans eseri toplama kamplarına gitmekten kurtulur ve Varşova’nın gettolarında yaşamaya başlar. Acı ve sefalet dolu yaşamı, bir gün bir Alman subayının ona yardıma gelmesi ve onu oradan kurtarmasıyla değişir.Roman Polanski’den 2002’de Cannes’de büyük ödül kazanmış bir başyapıt.

The Departed | Köstebek

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.5

Yapım Yılı: 2006

Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson

  Film mafya ve polis teşkilatı arasında geçen savaşı anlatıyor. Mafya tarafından yetiştirilen adamların polis teşkilatına sızması ve aynı doğrultuda polis tarafından da mafyaya sızmak için yetiştirilen adamların hikayesi. Sonuç olarak her iki tarafta da köstebeklerin kol gezdiği bir film.

Whiplash

en iyi filmler ımdb

IMDB Puanı: 8.5

Yapım Yılı: 2014

Oyuncular: Miles Teller, J.K. Simmons, Melissa Benoist

Prestijli müzik okulu Shaffer’da 1. sınıfta okuyan 19 yaşındaki Andrew Neiman (Miles Teller), hırslı bir davulcudur ve günün birinde efsaneler arasına girmeyi hayal etmektedir. Buranın en önemli orkestrasının şefi ise Terrence Fletcher (JK Simmons) adında, oldukça katı eğitim prensipleri uygulayan bir müzisyendir. Günün birinde Neiman’ın yeteneği Fletcher tarafından farkedilir ve okulun ana orkestrasına alınır. Fletcher’ın gözüne girebilmek için insanüstü bir çalışma sergileyen, ailesini ve özel hayatını bile bir kenara atan Neiman ile Fletcher’ın arasında tansiyonu hiç düşmeyecek bir öğretmen-öğrenci ilişkisi başlayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap