1. Ana Sayfa
  2. Diziler
  3. Shameless Benzeri Diziler

Shameless Benzeri Diziler

Shameless tadında, Shameless benzeri diziler arayışındaysanız bu yazımızda bulunan diziler tam aradığınıza göre. Shameless'a benzer diziler aynı Shameless dizisi gibi sizi sarıp sarmalayacaktır.

Shameless Tadında Diziler

Shameless tadında, Shameless benzeri diziler arayışındaysanız bu yazımızda bulunan diziler tam aradığınıza göre. Shameless’a benzer diziler aynı Shameless dizisi gibi sizi sarıp sarmalayacaktır.

Bir Showtime dizisi olan Shameless 9 Ocak 2011 tarihinde yayına girmiş ABD yapımlı bir dizidir. Dizide Chicago’nun güneyinde geçen dizi altı çocuk ve bir babadan oluşan ailenin trajikomik hikayesini anlatmaktadır.

Shameless sizi sardıysa ve Shameless benzeri yeni bir dizi arayışındaysanız aşağıdaki listemize mutlaka bakmalısınız.

Skam

Shameless Tadında Diziler

IMDB :8.8

Yapım : 2015–2017

Gençlik dizisi seviyorsanız shameless’a benzer dizilerden Skam tam size göre bir dizi. Skam dizisi, Oslo’daki Hartvig Nissens orta öğretim okulundaki liseli gençlerin hikayesi, arkadaşları, sıkıntıları, skandalları ve günlük hayatlarını anlatan dizi oldukça keyifli bir gençlik dizisi.

Gençlerin okul hayatı, popülerliğe bakışları, aşk hayatları, ergenlikten gençliğe geçiş evrelerinde kendilerini ve cinselliği keşfetmeleri, içki ve sigara gibi alışkanlıklara bakışları ve başlamalarına kadar gençlerin hayatlarında var olan her türlü iyi ve kötü şeyleri gösteren bir dizi.

Blue Mountain State

Shameless Tadında Diziler

IMDB :8.3

Yapım : 2010-2011

Futbol odaklı seri, ülkenin en iyisinde, Blue Mountain State‘de çömez olmanın nasıl bir şey olduğunu konu ediniyor.

Futbol bursu kazanarak geldikleri üniversitede çaylak olmanın tüm eziyetini çeken kafadarlar, takım kaptanı tarafından test edilmekten tutun, partilerde çektikleri eziyetlere kadar çömzeliğin dibine vururlar.

My Mad Fat Diary

Shameless Tadında Diziler

IMDB :8.3

Yapım :2013-2015

Shameless tarzı diziler arasında bulunan My Mad Fat Diary dizisinde hikaye, 1996 yılında geçiyor ve Rae’nin birkaç aydır kaldığı klinikten çıkmasıyla başlıyor. Klinikte kaldığını kimseye söylemeyen Rae buradan çıkmasına rağmen Kester isimli psikoloğu ile terapilere devam ediyor ve ara ara klinikteki arkadaşı Tix’i görmeye geliyor. Psikoloğunun ricası üzerine günlüğü yazmaya başlıyor. Rae klinikten çıktıktan sonra çocukluk arkadaşı Chloe ve Chloe’nin arkadaş grubuyla takılmaya başlıyor. Rae arkadaş grubunda önemli bir yer almaya ve cinsel kimliğini kazanmaya başlıyor. Cinsel kimliğinde aradığı soruları arkadaşlığında buluyor.

Misfits

Shameless Tadında Diziler

IMDB :8.3

Yapım :2009-2013

Toplum hizmetinde çalışan beş genç, çalıştıkları sosyal hizmet kurumunda bir gün çıkan fırtına sonucu özel güçler kazanırlar. Her birinin farklı bir gücü vardır, ancak yine her birinin aklı beş karış havada olduğu için güçlerini saçmasapan işlerde kullanmayı tercih ederler, zaten isteseler de güçlerini nasıl kullanacaklarını öğrenmeleri vakitlerini alacaktır.

Skins

Shameless Tadında Diziler

IMDB :8.3

Yapım :2007-2013

Shameless tarzı diziler arasında bulunan bu çarpıcı dizi, arkadaşlıklar ve özenti aşkların ekseninde okullarının son iki yılını geçiren bir grup gencin zorlu hayatlarını işliyor.

Californication

Shameless Tadında Diziler

IMDB :8.3

Yapım :2007-2014

Yorum Yap

Yorum Yap