1. Ana Sayfa
  2. Diziler
  3. Sadece 9 Bölümden Oluşan Mini Diziler

Sadece 9 Bölümden Oluşan Mini Diziler

9-bolumluk-kisa-mini-diziler

Merhaba. Sizlere bu yazımızda uzun soluklu, sezonlarca süren diziler yerine bir hafta sonunda bitirebileceğiniz sadece 9 bölümden oluşan mini diziler sunacağız.

Sunacağımız dizilerin tamamı 9 bölümden oluşmakta olup, bir haftasonunuzu ayırarak rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Sadece 9 Bölümden Oluşan Mini Diziler

9 bölümden oluşan mini diziler listemiz IMDB puanına göre sıralanmıştır.

In The Flesh

9-bolumluk-kisa-mini-diziler

IMBD : 8.0

Yapım Yılı :  2013-2014

Oyuncular :   Luke Newberry, Harriet Cains, Marie Critchley

Yapımın konusu kısaca, 4 yıl kadar bir süre önce İngiltere’de “Diriliş” adı verilen bir olayın yaşanması ile başlıyor. Yani bizler dirilişten 4 yıl sonrasına tanık olacağız.

Hikaye, Britanya’da, serinin başlamasından bir süre önce binlerce ölü insanın mezarlarından ayaklanmasıyla başlıyor. Ancak, kısmen ölmüş olan bu varlıklar, hükümet koruması altına giriyor. Tedavilerini tamamlayan ve topluma katılması uygun görülen hastalar ailelerinin yanına gönderiliyor.

Bunlardan biri olan ve 4 yıl önce öldürülerek zombiye dönüşen Kieren Walker, 4 yıl sonra tedavi olmuş bir şekilde iyileşerek evine dönmektedir. Ancak ailesinin hiç beklemediği bir durum olan Kieren’ın dönüşü hepsi için zor olacaktır.

Bi zombi disi olan In The Flesh, toplam 2 sezondur, 1.Sezonu 3 bölüm ve  2.sezonu da 6 bölümden oluşmaktadır.

The Sinner

9-bolumluk-kisa-mini-diziler

IMBD : 8.0

Yapım Yılı : 2017

Oyuncular :  Bill Pullman, Dohn Norwood, Jessica Biel

Dizi 2 Sezon toplam 9 bölüm oluşan Antoloji formatlı bir dizi olan The Sinner’da, genç bir annenin içine düştüğü öfke, şiddet ve korkunun temelini aramasını anlatacak. Bir yaz günü öğleden sonra Cora Tannetti ile kocası, çocuklarını alıp göl kıyısına giderler. Dışarıdan bakıldığında, güneşli günün keyfini çıkaran, son derece mutlu bir aile gibi görünmektedir ama Cora oraya geldikten sonra farklı davranmaya başlar ve kendini öldürmek ister. Sonra bir anda her şey değişir. Cora, birisini öldürür. Dışarıdan bakıldığı zaman bütün suç ortadadır ama insanların kafasında ”Neden?” sorusu vardır.

Dizide Bill Pullman tarafından canlandırılan dedektif ile birlikte genç kadın geçmişi ile bolca yüzleşmek zorunda kalacak.

9 bölümden oluşan mini diziler listemiz sürekli güncellenerek yeni mini diziler eklenecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap