1. Ana Sayfa
  2. Diziler
  3. Sadece 3 Bölümden Oluşan Mini Diziler

Sadece 3 Bölümden Oluşan Mini Diziler

3-bolumluk-mini-diziler

Merhaba. Bu yazımızda kısa sürelerleri ile bir günde izleyip bitirebileceğiniz sadece 3 bölümden oluşan mini diziler sunacağız.

Sunacağımız dizilerin tamamı 3 bölümden oluşmakta olup, bir akşamınızı ayırarak rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Sadece 3 Bölümden Oluşan Mini Diziler

3 bölümden oluşan mini diziler listemiz IMDB puanına göre sıralanmıştır.

And Then There Were None

3-bolumluk-mini-diziler

IMDB : 8.0

Yapım Yılı :2015

Oyuncular: Maeve Dermody, Charles Dance, Toby Stephens

1939 yılı İngiltere’sinde on yabancı gözlerden uzak İndian Adası’na ev sahipleri Bay ve Bayan U.N. Owen tarafından davet edilirler.Anakaradan çok uzak olmak ve zengin ev sahiplerinin evde olmayışının yanında her biri çok ciddi suçlarla itham edilirler.Bir Agatha Christie romanı olan “10 Küçük Zenci” romanının BBC tarafından televizyon uyarlaması.

Unforgiven

3-bolumluk-mini-diziler

IMDB : 7.8

Yapım Yılı : 2009

Oyuncular:Suranne Jones, Emily Beecham, Matthew McNulty

Genç yaşta, iki polisi öldürmeye yardım etmekten cezaevine giren kadının, çıktıktan sonra kız kardeşini aramasını konu alan dram türündeki mini dizi, sezon sezon dizilerinizi aratmayacak cinsten.

Occupation

3-bolumluk-mini-diziler

IMDB :7.8

Yapım Yılı :2009

Oyuncular: James Nesbitt, Stephen Graham, Warren Brown

Çok uzak olmayan, yakın bir gelecek zaman diliminde fosil yakıtların dünyaya verdiği zarar had safhaya çıkmıştır. İklimsel değişimlerin yanı sıra Norveç’i vuran kasırganın izleri ağır olmuştur. Jesper Berg’in iktidara gelmesi Norveç’in kaderini tamamen değiştirmek üzeredir. Çevreci tavırlarıyla tanınan Berg, Avrupa’ya çok açık bir mesaj yollar: Petrol yataklarının kapatılması ve doğal gaz dağıtımının durdurulması.

The Escape Artist

3-bolumluk-mini-diziler

IMDB : 7.7

Yapım Yılı :2013

Oyuncular: David Tennant, Toby Kebbell, Sophie Okonedo

Başarılı avukat Will Burton, aldığı hiçbir davayı kaybetmemesi ve suçluları zor durumlardan kurtarması ile ünlü. Ancak gün geliyor ve Burton meşhur bir cinayet zanlısını savunmaya girişince bu davayı alma kararının doğruluğundan şüphe etmeye başlıyor.

Houdini

3-bolumluk-mini-diziler

IMDB :7.4

Yapım Yılı :2014

Oyuncular: Adrien Brody, Kristen Connolly, Evan Jones

History Channel tarafından sunulan dizi formatında bir biyografi-belgesel aslında. Büyük illüzyonist Houdini’nin hayatını izliyoruz.

The Enfield Haunting

IMDB :7.2

Yapım Yılı :2015

Oyuncular:Timothy Spall, Eleanor Worthington-Cox, Juliet Stevenson

Londra’nın kuzeyindeki Enfield bölgesinde 1977 Ağustos zamanı 4 çocuklu yalnız bir kadın olan Peggy Hodgson polise evinde tuhaf şeyler olduğuna dair bir ihbarda bulunur. Dizi bu dönemde başlayıp da evde devam eden ve gazetelere konu olan o paranormal olaylara dayanan bir dizi olacak. 3 bölümlük bir mini dizi.

The Town

3-bolumluk-mini-diziler

IMDB :6.7

Yapım Yılı :2012

Oyuncular:Kelly Adams, Aisling Bea, Martin Clunes

Mark Nicholas, ailesinin yaşadıklarını duyunca doğduğu kasabaya döner ve kısa bir araştırmadan sonra ailesinin intihar ettiğinden şüphelenmeye başlar. Gerçeğin üstünü kapatmaya çalışır. Agatha Cristie romanlarından hoşlananların büyük keyifle izleyeceği bir dizidir.

Midnight Man3-bolumluk-mini-diziler

IMDB :6.7

Yapım Yılı :2008

Oyuncular: James Nesbitt, Catherine McCormack, Rupert Graves

Alex, hasta büyükannesi Anna ile yaşayan bir genç kızdır. Büyük bir evde yaşayan genç kız tavan arasını karıştırırken değişik bir oyun bulur. İncelemeye başladığında oyunun en kötü kabuslarını gerçeğe dönüştüren Midnigt Man ile ilgili olduğunu anlar. Alex ve arkadaşları başta oyunun zararsız olduğunu düşünür ve oynamaya başlar. Fakat Midnigt Man’ın uyanmasına neden olurlar. Bu sırada Anna’yı kontrole gelen Dr. Goodberry evdeki varlığı hisseder. Midnight Man’in sadece kazanmak için oynadığını bilen doktor çocukları masum olduğunu düşündükleri oyun hakkında uyarır. Fakat her şey için artık çok geçtir.

3 bölümlük mini dizi listemiz sık sık güncellenecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap