1. Ana Sayfa
  2. Diziler
  3. Netflix’te yayınlanan en iyi İspanyolca diziler

Netflix’te yayınlanan en iyi İspanyolca diziler

Netflix'ten izleyebileceğiniz en iyi İspanyolca diziler

İspanyolca Diziler

Sizlere İspanyolcasını geliştirmek isteyenler için hazılrdığımız Netflix’ten izleyebileceğiniz en iyi İspanyolca diziler listesi sunacağız.

İspanyolca 30 ülkede 405 milyon insanın konuştuğu, her yönden büyük avantajlar sağlayan bir dil.  Yabancı dizi ve filmleri izlemek yeni bir dil öğrenmenin denenmiş ve doğru yollarından biri.

La Casa de Papel dizisi ile başlayan İspanyolca diziler rüzgarı tam hızıyla devam ediyor.  Bizde size İspanyolcanızı ilerletmeye çalışabieceğini en iyi İspanyolca dizileri sunuyoruz.

İspanyolca konuşulan diziler listemiz IMDB sıralamasına göre yapılmıştır.

Narcos: Mexico

Netflix İspanyolca Diziler

IMDB : 8.7

Oyuncular: Diego Luna, Scoot McNairy, José María Yazpik

Netflix En iyi İspanyolca diziler listemize tabiiki efsane Narcos ile başlayalım.

1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Yorum Yap

Yorum Yap