1. Ana Sayfa
  2. Filmler
  3. La Casa De Papel Benzeri Filmler

La Casa De Papel Benzeri Filmler

La Casa De Papel Benzeri Filmler

Bu yazımızda La Casa De Papel izleyip de bağımlısı olanlar için, benzer konuya sahip en iyi La Casa De Papel benzeri filmler listesi sunacağız..

La casa de papel  sezon arasına girdikten sonra la casa de papel den sonra ne izlenir diye soranlara için hazıladık bu yazımızı…

La casa de papel benzerleri serimizde sizlere daha önce buradaki yazımızda  La Casa De Papel tarzı diziler listesi sunmuştuk. Şimdi sıra bu türün meraklıları için La Casa De Papel benzeri filmler listesi hazırladık.

La Casa De Papel Benzeri Filmler

Büyük Hesaplaşma / Heat (1995)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB 8.2

OyuncularAl Pacino, Robert De Niro, Val Kilmer

Yönetmenliğini Michael Mann’ın yaptığı dünyanın en iyi Aksiyon-Suç filmlerinden biridir. Heat.170 dk olmasına rağmen hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz bir filmdir.

Neil McCauley (Robert De Niro) bankalar ve zırhlı araçlar gibi büyük, riskli işlerde uzmanlaşmış bir hırsızdır. O yaptığı işte çok iyidir; o, aydınlık ve metodiktir ve kişisel yaşamı pahasına hırsız olarak yeteneklerini bularak, 30 saniye içinde yürüyemediği bir ilişkiye asla girmeyeceğini söyler.

Vincent Hanna (Al Pacino), McCauley’i yakalamaya kararlı bir LAPD dedektifidir, Hanna’nın işine bağlılığı onun sahip çıkmaya çalıştığı evden bir enkaza neden olmuştur; o iki kere boşandı, Üçüncü karısına yabancı olmaktan başka hiçbir şey yapmadı ve sorunlu üvey kıza nasıl ulaşılacağını bilmiyor.

Filmindeki erkekler hayatlarına bağımlıdırlar. Hırsızların aslında ihtiyaç duydukları paraya sahip olduğu bir sahne var. Emeklilik yapabilirler. Ancak başka bir iş kendini gösteriyor ve buna karşı koyamıyorlar: Film, çalınmış kamyonları içeren karmaşık bir zırhlı soygunla açılıyor. Titizlikle tasarlanmış bir banka soygunuyla devam ediyor.

Köpeklerin Günü / Dog Day Afternoon (1975)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB 8.0

Oyuncular: Al Pacino, John Cazale, Penelope Allen

Dog Day Afternoon 22 Ağustos 1972’de yaşanan gerçek bir banka soygununun hikayesidir.

Birinci sınıf dolandırıcı Sonny ve arkadaşı Sal, Brooklyn Bankası’nı soymaya karar verirler. Bankada yaşanan küçük aksiliklerle sinirleri gerilen ikili, bankada tüm kasaların boş olmasıyla şoka girerler.

Bu esnada bankanın çevresini donatan polisler karşısında ne yapacaklarını şaşıran ikili, biraz şaşkınlıktan biraz da mecburiyetten içerideki insanları rehin almak zorunda kalırlar.

Sonrasında gelişen onlarca sürpriz olay karşısında tamamen tepkisiz kalan ikili kendilerini kısa zaman içerisinde hem suçlu hem de kahraman olarak görme şansına erişirler.

Ocean’s 11 / Ocean’s Eleven (2001)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.8

Oyuncular: George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts

Görünüşü ve duruşuyla şık bir beyefendi gibi duran Danny Ocean aksiyon tutkunu bir adamdır ve işlediği suçtan ötürü New Jersey hapishanesinden şartlı tahliye kararıyla salınmasına 24 saat varken bile yeni planına son rötuşu yapmaktadır.

Bay Ocean’ın kendine has 3 kuralı vardır ve bunlar, planı uygularken kimseye zarar verme, kaybedecek hiçbir şeyin yokmuş biri oyna ve hak etmeyen hiç kimseden çalma… Danny kurduğu büyük plana özenle seçtiği 11 adamı da yanına alarak Dünya’nın en büyük hırsızlığını yapmaya hazırdır.

Lewis Milestone’un yönetmen koltuğunda oturduğu 1960 tarihli Ocean’s Eleven’ın yeniden çevrimi olan yapımın yönetmeni Steven Soderbergh. Filmin oyuncuları arasında George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Casey Affleck ve Julia Roberts bulunuyor.

İçerideki Adam / Inside Man (2006)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.6

Oyuncular: Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster

Dünya çapındaki finans kurumlarından Manhattan Trust´ın Wall Street şubesinin kalabalık lobisine boyacı kıyafetleri giymiş dört kişi gelir. Kostümlü soyguncuların başlattığı mükemmel planlanmış kuşatma saniyeler içinde sonuçlanır.

Soyguncular tarafından rehin alınan 50 kadar banka yöneticisi, o andan itibaren çok iyi organize edilmiş bir soygun operasyonunun pençesine düşmüştür. Soyguncuların lideri Dalton Russell ile sağlıklı iletişim kurulması ve rehinelerin zarar gelmeden kurtarılması için New York Polis Departmanı dedektiflerinden Keith Frazier ile Bill Mitchell görevlendirilir.

Acil Durum Birimi Başkanı John Darius ile omuz omuza çalışan dedektifler, olayın kısa sürede barışçı yöntemlerle çözüleceğinden, bankanın kontrol altına alınıp rehinelerin kurtarılacağından umutludur. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Bankayı ve müşterileri rehin alan Russell son derece kurnaz, dikkatli, zeki ve soğukkanlı bir soyguncudur. Sadece rehin aldığı müşterilerin değil, yetkililerin de kafasını karıştırıp dikkatini dağıtacak çok titiz bir plan yapmıştır. Dışarıda banka önünde toplanan kalabalıktaki gerilim düzeyi hızla artarken hummalı bir çalışmaya giren Frazier ve kurmayları, bütün dikkatlerini Russell´ın kontrolü kaybetmesine vermişlerdir.

Soyguncular sürekli olarak polisin bir adım önünde gibidir. Bitmek tükenmek bilmeyen akıl oyunlarıyla Frazier ve Darius´u her aşamada safdışı bırakırlar. Bu işin içinde başka işler olabileceğine dair Frazier´ın birtakım kuşkuları vardır. Bayan borsa brokerı Madeline White´ın devreye girişiyle beraber olay bambaşka boyutlar kazanır. Madeline´ın, Russell ile özel görüşme yapmayı talep etmesiyle Frazier´ın kuşkuları doğrulanmıştır. Öte yandan bankanın Yönetim Kurulu Başkanı Arthur Case de ele geçirilen şubenin içinde olup bitenlerle dakika dakika ilgilenmektedir. Soyguncular tam olarak neyin peşindedir? Saatler ilerledikçe daha da gerginleşen durumu yatıştıracak tedbirler neden işe yaramamaktadır?

Durum giderek belirsiz hale gelirken Frazier artık bu işin içinde birtakım görünmez bağların olduğuna, başka bir yerlerde gizli toplantıların sürdüğüne ikna olmuştur. Sadakatlerin ve davranışların sorgulandığı ortamda çok riskli bir kedi-fare oyununa başlamıştır. Ancak oyunun kuralları sürekli değişmektedir. Atacağı yanlış bir adım, sinirleri sürekli diken üstünde tutan bu kedi-fare oyununun felaketle sonuçlanmasına yol açabilecektir.

Hırsızlar Şehri / The Town (2010)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.6

Oyuncular: Ben Affleck, Rebecca Hall, Jon Hamm

Boston’da Charlestown isimli bir bölge, nesillerce oldukça fazla sayıda hırsızlıklara sahne olmakla bilinmektedir. Bu işi yapanlar da kendi aralarında aile olmuşlardır. Örneğin Dough MacRay (Ben Affleck) özellikle banka soygunları yapan takımın başında lider durumundadır. Görevi ise gereği yaşamının hiçbir yerinde insanlar ile yakınlaşmamış, çünkü birini kaybetme duygusu işine engel olacaktır.

Fakat hayat bazen koşulları zorlar. Son hırsızlık görevi sırasında misyon gereği banka müdiresi Claire Keesey’i (Rebecca Hall) rehin almak zorunda kalacaktır. Ne var ki bu kadına beklenmedik bir şekilde bazı hisler beslemeye başlaması, hırsızlar liderini alabora hale düşürecektir.

Ben Affleck’in yönetmen ve başrol olarak yer aldığı film suç, dram ve gerilim türünde. Filmin senaryosu Peter Craig ve Ben Affleck tarafından yazıldı. Filmin tüm çekimleri konusunun da geçtiği yer olan Boston, Massachusetts, ABD’de yapıldı.

Centilmenler Birliği / The League of Gentlemen (1960)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.5

Oyuncular: Jack Hawkins, Nigel Patrick, Roger Livesey

Hyde, ordudan ayrıldıktan sonra büyük bir soygun planlar. Uzun süre çalışarak her şeyi en ince ayrıntısına kadar çözer. Ama bankayı soymak için bazı elemanlara ihtiyacı vardır.

Kendisi gibi ordudan ayrılan bazı arkadaşlarıyla konuşup onları da yanına alır ve büyük soygun başlar.

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu / Fast Five (2011)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.3

Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson

Eski polis Brian O’Conner ve Mia Toretto, Dom’u hapisten kaçırıp özgürlüğüne kavuşturduktan sonra poslisleri atlatıp sınırı geçerler ve Rio de Janeiro’da ortaya çıkarlar.

Özgürlüklerini geri almak için son bir iş daha yapmak zorunda kalan ortaklar, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirler. Onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlardır.

Fakat onların peşine düşen sadece bu iş adamı değildir…

Banka İşi / The Bank Job (2008)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.3

Oyuncular: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore

Eylül 1971’de, hırsızlar Londra’daki Baker Street’te bulunan bir bankanın kasasına tünel kazarak girdiler ve milyonlarca Sterlin değerinde nakit para ve mücevherin bulunduğu kasaları yağmaladılar.

Çalınanların hiçbiri bulunamadı. Kimse tutuklanmadı. Soygun sadece birkaç gün manşetlerde kaldı ve sonra Birleşik Krallık hükümetinin basına ‘D Uyarısı’ yaparak susturmasıyla ortadan kalktı. Bu film, o kutularda neyin saklı olduğunu ortaya çıkarıyor.

Sihirbazlar Çetesi / Now You See Me (2013)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.3

Oyuncular: Jesse Eisenberg, Common, Mark Ruffalo

Küçük çaplı sihirbazlar olan Daniel Atlas, Merritt McKinney, Henley Reeves ve Jack Wilder garip bir evde yapılacak olan bir toplantıya katılırlar ve müthiş bir plana dahil edilirler.

Bir yıl sonra, Las Vegas’ta düzenlenen ve milyoner Arthur Tressler’ın sponsorluğunu yaptığı Four Horsemen adıyla tekrar ortaya çıkarlar ve sahneden ayrılmadan Paris’teki bir bankayı soyup paraları izleyicilere dağıtırlar.

Bu olayın üzerine FBI ajanı Dylan Rhodes dava için gönderilir ve Interpol de ortağı olması için Ajan Alma Dray’ı görevlendirir. Bir süre sonra Dylan ve Alma soruşturmada tamamen kaybolur ve illüzyonistlerin gerçekleştirdiği olayla ilgili ipuçları elde etmeye çalışır.

Four Horsemen, New Orleans’daki bir gösteri sırasında Arthur Tressler’in banka hesabını ele geçirdiğinde, Dylan ve Alma bu soygunların büyük bir plan için dikkati dağıtmak olduğuna inanmaya başlarlar. Ancak gerçeklerden ve esas yanıltmanın ne olduğundan emin değillerdir.

Kırılma Noktası / Point Break (1991)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.2

Oyuncular: Patrick Swayze, Keanu Reeves, Gary Busey

Kırılma Noktası (1991), yeni FBI ajanının uzun süredir devam eden soygun davasında çalışmaya başlaması sonucunda gizli göreve çıkmasıyla beraber, başta sörf olmak üzere extreme sporlarla uğraşan bir grup suçlunun arasında yaşamaya başlamasını konu eder.

Los Angeles’ta eski başkanların maskeleriyle banka soygunları yapan bir çete türemiştir.

Sörfçülerden şüphelenen FBI, genç bir ajanı Johnny Utah’ı onların arasına sokar. Fakat gruba sızan Johnny, kısa zamanda karizmadik lider Bodhi’nin etkisine girer.

Çete / Stander (2003)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.2

Oyuncular: Thomas Jane, David O’Hara, Dexter Fletcher

Andre Stander, 1970’lerin sonunda Güney Afrika’da yaşayan bir polistir. Beyazlarla siyahların yaşam alanlarının keskin çizgilerle ayrıldığı bu yıllarda, hemen her gün büyük isyanlar çıkmaktadır.

1976 yılında Tembisa isyanları sırasında görev yapan Andre Stander, hükümet emriyle gerçekleşen katliamdan sonra, yönetime isyan ederek kendine bambaşka bir yol çizer. Uygulanan ayrımcılık yüzünden bütün polis gücü, zenci yerleşimlerine kaydırılmış ve Joannesburg şehri, suçluların cirit attığı bir arenaya dönmüştür.

Uygulanan ayrımcılık yüzünden bütün polis gücü, zenci yerleşimlerine kaydırılmış ve Joannesburg şehri, suçluların cirit attığı bir arenaya dönmüştür. Stander, işe küçük bir bankayı soyarak başlar. Sonraları bu işi geliştirir. Öğle tatilinde banka soymakta ve yemekten sonra işe, karakoluna ve suç mahallerine dönmektedir. Sonunda yakalanır ve hapse atılır.

Burada tanıştığı Allan Heyl ve Lee McCall’la birlikte kaçar ve bu defa soygunları Stander Çetesi olarak yapmaya başlarlar. Pervasızlığı arttıkça kamuoyunun gözünde de gerçek bir kahraman olmaya başlayan Stander, 1983 ve 1984 yıllarında her gün neredeyse üç dört banka soyarak bir rekora imzasını atar.

Üç Kral / Three Kings (1999)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.1

Oyuncular: George Clooney, Mark Wahlberg, Ice Cube

Körfez Savaşı teknoloji uzmanları tarafından yürütülürken Özel Birlik Komutanı Archie Gates (George Clooney), Çavuş Troy Chief Elgin (Ice Cube) ve er Conrad Vig (Spike Jonze) haftalardır ana üst kampında hiçbirşey yapmadan bekleyerek vakit geçirmektedirler.

Savaş, adamları canlarından bezdirmiş ve zihinlerini karıştırmıştır. Derken resmen ateşkes ilan edilir. Hepsi bir an önce bu sıkıcı yerden kurtulmayı dört gözle beklemeye başlarlar.

Amerikalılar üssü boşaltıp yavaş yavaş ülkelerine dönmeye hazırlanırken Tray, Chief ve Conrad beklenmedik bir şekilde Irak ordusu tarafından Kuveyt’ten çalınan altın külçelerinin yerini gösteren haritayı ele geçirirler. Haritayı çözmeye çalışırken Archie bu hazineyi bulmaya karar verir.

Gözcü / The Lookout (2007)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.1

Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Jeff Daniels, Matthew Goode

Chris Patt hayatının en parlak döneminde mezuniyet gecesinin sonunda kendi kullandığı araba ile kaza geçirmesiyle başlıyor filim…Kazadan sonra psikolojik rahatsızlık geçiren Chris ailesi ilede sorunlar yaşamaktadır…

Yerel bir bankada geceleyin çalışan Chris bir barda Gary Spargo ile tanışmasıyla hayatı değişecektir…Garynin asıl amacı sonradan ortaya çıkacaktır…

Başrollerini Joseph Gordon Lewitt, Jeff Daniels ve Isla Fisher’ın paylaştıkları yüksek tempolu bir film.

Tünelin Ucunda / Al final del túnel (2016)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.1

Oyuncular: Leonardo Sbaraglia, Pablo Echarri, Clara Lago

Joaquin tekerlekli sandalyeye mahkum sakin bir yaşam süren bir adamdır. Bankaya olan ev borcunu ödeyebilmek evindeki bir odayı egzotik dansçı Berta (Clara Lago) ve 6 yaşındaki kızına kiralamasıyla rutin yaşamı renklenir.

Bir gün bilgisayarını tamir etmekte iken garip sesler fark etmiş ve duvara kulağını dayayıp dinlemeye başlayınca yandaki bankayı soymak üzere bir tünel kazıldığını anlamıştır.

Bunun üzerine onların soygununu engellemek için elinden geleni yapacaktır.

İtalyan İşi / The Italian Job (2003)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 7.0

Oyuncular: Donald Sutherland, Mark Wahlberg, Edward Norton, Jason Statham

Bir kariyer hırsızı olan John Bridger (Donald Sutherland), Piazza San Marco’da dolaşıyor ve kızı Stella’ya (Charlize Theron) bir cep telefonuyla konuşuyor. Bu yüzden ilk dakikalarda muhteşem Theron’u görüyoruz.

Sutherland ve diğer hırsızlar grubuna Charlie adında genç bir usta (Mark Wahlberg) liderliğindedir. Muhteşem bir soygun var, yaklaşık 10 dakika kadar sürüyor. Çocuklar 35 milyon dolarlık altın tuğla ile doldurulmuş bir kasayı silahlı, tehlikeli adamlardan alıyor.

İyi hırsızlar gibi şeyler varsa, onlar bunlar. Silah taşımazlar. Şiddet kullanmazlar. Steve (Edward Norton) hariç. ? Filmin amacı, onlara ihanet eden ve onları ölüme terk eden grubun kötü adamı Steve’den intikam almak.

İhanet ve cinayetten sonra eylem Los Angeles’a kayar. Altını kaybeden Wahlberg ve şirket, tekrar geri almaya ve Sutherland’in kızı Stella’yı görevlendirmeye kararlıdır.

Stella, komplo için son derece önemli olan parlak kırmızı bir Mini Cooper kullanıyor. Sonunda, üçlü bir filo var. Özgün “The Italian Job” daki (1969) dolandırıcıların aynı zamanda Mini Coopers’ı da sürdüğü bu iki film arasındaki benzerlik noktalarından biridir.

Bitiş uygun bir şekilde ironiktir. Bu, nispeten yetenekli profesyonel düzeyde iki saat boyunca bir kaçış için hazırlanmış iyi bir film.

İtalyan İşi, 1969 yılında Michael Caine’in başrolü canlandırdığı, Peter Collinson yapımı filmin, bu kez Mark Wahlberg, Charlize Theron ve Edward Norton’dan oluşan bir oyuncu kadrosu ile yeniden beyaz perdeye aktarılmış versiyonudur.

Komplo / The Score (2001)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 6.8

Oyuncular: Robert De Niro, Edward Norton, Marlon Brando

NYC adlı caz barı işleten Nick Wells öte yandan son derece yetkin bir hırsızdır. İki farklı hayata sahip olan bu adam artık hırsızlık işlerini bırakıp tüm zamanını caz kulübüne ayırıp sevgilisiyle evlenmeyi planlamaktadır.

Ancak ortağı Max’ten aldığı teklif son derece cazip gelir.

Son kez bir soyguna karışmayı kabul eden Nick Wells son derece değerli bir antik asayı ele geçirmeye çalışacaktır.

Gerçeğin Peşinde / Man on a Ledge (2012)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 6.6

Oyuncular: Sam Worthington, Elizabeth Banks, Jamie Bell

Görevden ihraç edilmiş artık eskmiş bir polis olan ismi Nick Cassidy (Sam Worthington), Manhattan’da bir otelin çatı katına çıkarak masumiyetini ispat etmek amaçlı intihar teşebbüsünde yer alır .

Bir bayanın çığlığını duyan New York Polis Departmanı’ndan görevlendirilen bir ekip olay mahaline ciro ve psikolog polis memuru Lydia Anderson (Elizabeth Banks), Nick’i ikna edip oradan indirmesi amaçlı görevlendirilir. bu sırada Nick anne caddeye medyayla beraber kocaman bir kalabalık toplayıp, tüm dikkatleri üstüne çekmeyi de başarmıştır.

Film 2012 yılında vizyona girmiş olup İMDB puanı 6.6 olarak oylanmıştır.

Filmin kadrosunda Afton Williamson, Anthony Mackie, Bill Walters, Brett G. Smith, Candice Mckoy, Don Castro, Edward Burns, Elizabeth Banks, Frank Pando, Genesis Rodriguez, Geoffrey Cantor, Jabari Gray, James Kastner, James Yaegashi, Jamie Bell, Johnny Solo, Liz Holtan, Pooja Kumar, Robert Clohessy, Sam Worthington, Titus Welliver rol almaktadır. Gerilim , Suç türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise Asger Leth oturmaktadır.

Kusursuz Soygun / Foolproof (2003)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 6.5

Oyuncular: Ryan Reynolds, Kristin Booth, Joris Jarsky

Üç arkadaş olan Kevin, Rob ve Sam kendi aralarında müthiş soygunlar planlamaktadır ama hiç birini hayata geçirmezler. Bu onların en büyük eğlencesi olmuştur.

Diğer arkadaşları leon onların bu yeteneğini bilmektedir ve 20 milyon dolarlık bir soygun için onlardan yardım ister.

Kaos / Chaos (2005)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 6.5

Oyuncular: Jason Statham, Ryan Phillippe, Wesley Snipes

Quentin Correns (Jason Statham) Born köprüsünde olan bir kazada yapmaması gerektiği halde rehineyi vurduğu için teşkilat tarafından açığa alınmıştır. Olaydan bayağı bir süre sonra bir banka soygunu gerçekleştirilir. Bir kişi vurularak hayatını kaybetmiştir. Ve soygunun başkanı Lorenz(Wesley Snipes) Correns i istemektedir.

İstek yerine getirilir ve Correns e birde zeki bir yardımcı genç dedektif verilir. (Ryan Philippe) .

Banka soygunu ucuz atlatılır fakat hiçbirşeyin çalınmadığı fark edilir. Kameralar elektrik kesintisinden dolayı çalışmadığı için hiçbirşeyi kaydetmediği için herkesin aklında bir soru kalır . Film ilerledikçe Lorenz in o büyük ortağının kim olduğu hususunda muhteşem bir merak sözkonusu . Zeka , aksiyon ve gerilimin bir arada bulunduğu enfes filmlerden biri.

Haydut / Bandits (2001)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB : 6.5

Oyuncular: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Cate Blanchett

Eski bir suçlu olan ve hapishaneden kaçan Joe ve en yakın arkadaşı Terry’nin hayattaki tek hayalleri Meksika’ya kaçabilecek yeterli parayı bulabilmek ve burada yeni bir yaşama başlayabilmektir. Bu hayalleri için son kez suç işleyecek olan ikili gözlerine kestirdikleri bir bankayı soymaya karar verirler, planları ise bir hayli ilginçtir.

Bankada çalışan memurlardan birini işte olmadığı bir akşam rehin alan ikili, ertesi sabah memurla birlikte bankaya giderler ve böylece ilgi çekmeyeceklerdir. Her şey yolunda gider ve hırsızların yaptığı plan medya tarafından dahice bulunur. Ancak yolda karşılaştıkları bir ev kadınının sakarlığı yüzünden işler karışır.

La Casa De Papel Benzeri Filmler yazımızı sürekli güncel tutarak yeni filmler eklemeye devam edeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap