1. Ana Sayfa
  2. Galeri
  3. Joker duvar kağıtları!

Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları! Joker duvar kağıtları!

Joker duvar kağıtları!

Beyazperde'nin psikopatı, Batman'in azılı düşmanı Joker'i telefon ekranında görmek isteyenler için en güzel Joker duvar kağıtları!

Öncelikle Joker karakterinde kısaca bahsedelim. Suçun Palyaço Prensi olarak da bilinen Joker, DC Comıcs Çizgi Romanları tarafından yayımlanan Batman serisinden kurgu bir karakterdir.

Joker, 25 Nisan 1940 yılında Bill Finger, Bob Kane ve Jerry Robinson tarafından yaratıldı. Joker karakteri ilk olarak Batman #1 sayısında ortaya çıktı. Ama bu sayıda bu karakter fazla ilgi çekmeyince hemen öldürüldü. Sonrasında aşırı talep üzerine Joker karakteri yeniden hayata döndürüldü ve malumunuz Batman'in başdüşmanı oldu.

Joker’in ana ilham kaynağı Conrad Veidt’in oynadığı 1928 yapımı Gülen Adam (The Man Who Laughs) filmindeki Gywnplaine karakteridir.

Şimdi de sinema dünyasında Joker karakterine bakalım;

Joker 1989 tarihli Batman filminde Jack Nicholson tarafından canlandırılmıştır. 2008 yılında vizyona giren Batman: Kara Şövalye'deki Joker karakterini, film çekimleri bittikten sonra hayatını kaybeden Heath Ledger canlandırmıştır. Ledger bu rolde, Jack Nicholson'un canlandırdığı Joker rolüne oranla daha çok şiddetten yana ve karanlık tarafı ağır basan yenilenmiş bir Joker'i oynamıştır.
Joker duvar kağıtları galerimizden sonra dilerseniz bilgisayar ekranları için yüksek çözünürlüklü John Wick duvar kağıtları'na da bakabilirsiniz.

Joker duvar kağıtları!Yüksek çözünürlükteki Joker duvar kağıtları galerimizden telefonunuza indirebilirsiniz.

Yorum Yap