1. Ana Sayfa
  2. Diziler
  3. Aksiyon türünde en iyi Netflix Dizileri

Aksiyon türünde en iyi Netflix Dizileri

en iyi Netflix Dizileri

Netflix dizi listesi yayınımızda bu makalede aksiyon türünde en iyi Netflix dizilerine yer vereceğiz.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Netflix, oldukça kaliteli yapımlara imza atıyor.Bizde bu yazımızda Aksiyon türünde En iyi Netflix dizileri listesine yer vereceğiz.

The Sinner

en iyi Netflix Dizileri

IMDB Puanı: 8.0

Oyuncular :Bill Pullman, Dohn Norwood, Jessica Biel

Suç gizem dizileri arasında yer alan Petra Hammesfahr’ın aynı isimli kitabından uyarlanan The Sinner, genç bir annenin içine düştüğü nedensiz öfke, şiddet ve korkunun temelini aramasını anlatacak. Dizide Bill Pullman tarafından canlandırılan detektif ile birlikte genç kadın geçmişi ile bolca yüzleşmek zorunda kalacak.

Broadchurch

en iyi Netflix Dizileri

IMDB Puanı: 8.3

Oyuncular : David Tennant, Olivia Colman, Jodie Whittaker

Broadchurch, olaylardan uzak olan sakin bir sahil kasabasıdır. Fakat bir gün, kasabalı ailelerden olan Latimer’ların 11 yaşındaki oğlu Danny, kumsalda ölü bulunur. Bu durum, küçük Danny’nin ailesi başta olmak üzere çevredeki tüm insanları altüst etmiştir. Bu şüpheli cinayeti araştırmak adına da, buraya yeni gelen Dedektif Alec Hardy ve onun doğma büyüme Broadchurch’lı yardımcısı Ellie Miller, iş başına koyulurlar. İkilinin keşfettikleri şeyler, hiç de hoşlarına gitmeyecektir.

Luke Cage

en iyi Netflix Dizileri

IMDB Puanı7.5

Oyuncular :Mike Colter, Simone Missick, Theo Rossi

Jessica Jones

en iyi Netflix Dizileri

IMDB Puanı: 8.1

Oyuncular: Krysten Ritter, Rachael Taylor, Eka Darville

Kimyasal bir sızıntı sonucu Jessica Jones, insanüstü bir güce ve dirence, ek olarak da ses hızına yakın hızlarda uçma yeteneğine sahip olur. Kötü sonlanan süper kahramanlık macerasından sonra sahip olduğu güçlerle birlikte dedektiflik yapmaya karar veren Jessica Jones’un yaşayacağı maceralar konu ediliyor.

Daredevil

en iyi Netflix Dizileri

IMDB Puanı: 8.7

Oyuncular : Charlie Cox, Vincent D’Onofrio, Deborah Ann Woll

Başarılı bir avukat olan Matt Murdock, çocukken geçirdiği bir kaza sonucu gözlerini kaybeder (radyoaktif bir madde gözlerine sıçrar). Gözlerini kaybetmesine karşılık diğer duyularını geliştiren Murdock, kendini sürekli olarak psikolojik ve fiziksel olarak geliştirir.

Yorum Yap

Yorum Yap